GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sayın Salih BIÇAK, taşra teşkilatlarının devralınması süreciyle ilgili incelemelerde bulunmak üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Göç Idaresi Genel Müdür Yardimcimiz Sayin Salih BIÇAK incelemelerde bulunmak üzere  Il Göç Idaresi Müdürlügümüzü ziyarette etti.

Muğla İl Göç İdaresi Müdürü Sayın Recep BATU'nun da eşliğinde gerçekleşen ziyarette incelemelerde bulunan Genel Müdür Yardimcimız Sayin Salih BIÇAK'a kurulus asamasinda gerçeklestirilen çalismalar ve yürütülen hazirliklar hakkinda sunum yapildi. 

Yapilan sunumda kurulus sürecinde hizmet binasinin hazir hale getirilmesi, fiziki yapisi, birimlerin dagilimi, gerçeklestirilen egitim programlari, görevlendirme ve çalismalar hakkinda bilgi verildi. Sunumun ardindan Genel Müdür Yardimcimız Sayin Salih BIÇAK, Il Müdürümüz Sayın Soner KOÇ ve tüm personel ile toplanti gerçeklestirdi. 

Gerçeklestirilen toplantida gelinen süreçle ilgili degerlendirme ve bilgi paylasiminda bulunulduktan sonra ziyaret sona erdi. 
Kayıt: 2.11.2015
Güncelleme:10.12.2015
Paylaş


WS05