İl Müdürü


Soner KOÇ
Aydın Valiligi Il Göç Idaresi Müdürü 


11  Ağustos1979'da Aydın'ın Nazilli ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Nazilli'de tamamladıktan sonra Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 3 yıllık eğitimcilik döneminden sonra, 12 yıl boyunca Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 22 Ekim 2015 tarihinden itibaren Aydın İl Göç İdaresi Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Çalışmaları nedeniyle 2 takdirname, 3 başarı belgesi ve 7 teşekkür belgesi ile ödüllendirilmiştir. Görev süresi içerisinde; Rehberlik Hizmetleri, Stratejik Planlama, Özel Eğitim, Sağlık ve İlkyardım, İKS, Mesleki Gelişim Eğitimi, Ekolojik Okuryazarlık, Teknolojik Tasarım vb. kurs ve seminerlere katılmıştır. Ayrıca batch-marking, Mutlu Çocuklar Akademisi ve Değerler Adası gibi çok sayıda kitle eğitim projelerinin kuruculuğunu yapmıştır.

2013 yılında THK Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı'nda Yönetim ve Organizasyon alanında Master eğitimini tamamlamıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan Soner KOÇ, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının üyesi, delegeliği ve gönüllüsü olarak faaliyetlerine destek sağlamaktadır.
 

Kayıt: 2.11.2015
Güncelleme:8.5.2017
Paylaş
WS05